Nowa kolekcja

Wyjazdy ZIMNO 

Zrodziliśmy się z miłości do aktywnego spędzania czasu wśród natury i tą pasją chcemy zarażać również Was. Dlatego ponownie zostaliśmy partnerem strategicznym na trzech, zimowych wyjazdach SnowShow. 

ZIMNO Helicamp

Jeżeli narty czy snowboard są dla Was sposobem na wyrażenie siebie, a jazda poza szlakiem, gdzie nie ma żadnego śladu ślizgu sprawia, że macie ciary, to ten wyjazd jest zdecydowanie dla Was! Dlaczego — zapytacie. 

Raz, to niepowtarzalna okazja do tego, by wziąć udział w szkoleniu z Jędrkiem Baranowskim, przewodnikiem wysokogórskim IVBV, który zawsze jest pierwszy do najbardziej szalonych, ale i bezpiecznych pomysłów. 

Dwa, to opcja na wykorzystanie umiejętności w praktyce i… prosimy o werble… dropu heli! Czyli najwyższa sztuka radzenia sobie w głębokim śniegu i pokonania najbardziej wymagających terenów. Wywieziemy Was na najlepsze francuskie spoty i kozackie ściany, niedostępne dla niedzielnych narciarzy. 

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami sportów ekstremalnych, to po prostu nie możecie przegapić tego wyjazdu. 

Miejsce: Zapraszamy Was do La Rosiere, kurortu leżącego na granicy Francji i Włoch, tuż u stóp najwyższego szczytu Europy — Mont Blanc.

ZIMNO Freeride Camp

 Prawdziwe święto jazdy poza trasą. Kultowa lokalizacja i światowej rangi tereny freerideowe w Szwajcarii — Verbier, czyli miejsce finału Freeride World Tour! Również podczas tego wyjazdu, szkolenie z jazdy poza trasą będzie prowadził dla Was Jędrek Baranowski. Nauczycie się elementów, dzięki którym będziecie mogli eksplorować góry zimą w sposób bezpieczny i świadomy. Góry to żywioł — ujarzmijcie go z nami!

ZIMNO Freestyle Week

Odblokowywanie nowych trików na nartach i snowboardzie to nasza specjalność, a Wasza? Przekonajmy się!

Ten wyjazd, to będzie snowparkowa sesja w najbardziej niezwykłym wydaniu. Majestatyczne loty na epickich przeszkodach pod czujnym okiem naszych instruktorów, imprezy na stoku i wisienka na torcie — zawody z najbardziej spektakularnymi sztuczkami. Na coś takiego warto było czekać!

To co, kto ma chrapkę polatać na kreatywnym placu zabaw?

Wyjazdy

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
wróć