Wyjazdy

Wyjazdy ZIMNO 

Zrodziliśmy się z miłości do aktywnego spędzania czasu wśród natury i tą pasją chcemy zarażać również Was. Dlatego ponownie zostaliśmy partnerem strategicznym na trzech, zimowych wyjazdach SnowShow. 

ZIMNO Helicamp

Jeżeli narty czy snowboard są dla Was sposobem na wyrażenie siebie, a jazda poza szlakiem, gdzie nie ma żadnego śladu ślizgu sprawia, że macie ciary, to ten wyjazd jest zdecydowanie dla Was! Dlaczego — zapytacie. 

Raz, to niepowtarzalna okazja do tego, by wziąć udział w szkoleniu z Jędrkiem Baranowskim, przewodnikiem wysokogórskim IVBV, który zawsze jest pierwszy do najbardziej szalonych, ale i bezpiecznych pomysłów. 

Dwa, to opcja na wykorzystanie umiejętności w praktyce i… prosimy o werble… dropu heli! Czyli najwyższa sztuka radzenia sobie w głębokim śniegu i pokonania najbardziej wymagających terenów. Wywieziemy Was na najlepsze francuskie spoty i kozackie ściany, niedostępne dla niedzielnych narciarzy. 

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami sportów ekstremalnych, to po prostu nie możecie przegapić tego wyjazdu. 

Miejsce: Zapraszamy Was do La Rosiere, kurortu leżącego na granicy Francji i Włoch, tuż u stóp najwyższego szczytu Europy — Mont Blanc.

ZIMNO Freeride Camp

 Prawdziwe święto jazdy poza trasą. Kultowa lokalizacja i światowej rangi tereny freerideowe w Szwajcarii — Verbier, czyli miejsce finału Freeride World Tour! Również podczas tego wyjazdu, szkolenie z jazdy poza trasą będzie prowadził dla Was Jędrek Baranowski. Nauczycie się elementów, dzięki którym będziecie mogli eksplorować góry zimą w sposób bezpieczny i świadomy. Góry to żywioł — ujarzmijcie go z nami!

ZIMNO Freestyle Week

Odblokowywanie nowych trików na nartach i snowboardzie to nasza specjalność, a Wasza? Przekonajmy się!

Ten wyjazd, to będzie snowparkowa sesja w najbardziej niezwykłym wydaniu. Majestatyczne loty na epickich przeszkodach pod czujnym okiem naszych instruktorów, imprezy na stoku i wisienka na torcie — zawody z najbardziej spektakularnymi sztuczkami. Na coś takiego warto było czekać!

To co, kto ma chrapkę polatać na kreatywnym placu zabaw?

ZIMNO Freeride Camp | Szwajcaria - Verbier (4 Doliny) | 1-10.03.2024

2 990,00 zł
Ładowanie...