ZIMNO to marka odzieży stworzona przez i dla miłośników aktywnego spędzania czasu wśród natury. Naszą filozofią jest zapewnienie Wam komfortu i wygody, podczas gdy Ty eksplorujesz najpiękniejsze zakątki naszej planety, uprawiasz sporty, chwytasz życie pełnymi garściami.

Nieważne, czy szalejesz w białym puchu, wędrujesz po górach, jeździsz na rowerze czy biwakujesz z przyjaciółmi pod namiotem. W naszych ubraniach zawsze będziesz wyglądać stylowo.

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy postanowiliśmy stworzyć alternatywę dla sztampowej, masowo produkowanej odzieży narciarsko-snowboardowej. Obecnie tworzymy dla Was bluzy, czapki, kurtki, spodnie, koszulkigogle oraz deski snowboardowe. Projektujemy je samodzielnie, inspirujemy się pięknem natury, wartościami, które są nam bliskie.

Nasze ubrania szyjemy od początku do końca w Polsce, używając polskich dzianin i komponentów (jedynie gogle i kurtki produkujemy na Dalekim Wschodzie). Odzież tworzymy z najwyższą dbałością o jakość i detal, niezmiennie dążąc do perfekcji. Wprowadzając do kolekcji nowe produkty, najpierw tworzymy ich prototypy i testujemy je w najbardziej wymagających alpejskich warunkach, często w ekstremalnych temperaturach.

ZIMNO to nie tylko ubrania. To styl życia. Ciesz się życiem, mierz wysoko, doceniaj piękno natury i pamiętaj, by w codziennym pędzie zawsze znaleźć chwilę dla siebie.

Jesteśmy z Tobą w wysokich górach, w podróży do Azji, pompujemy razem kite'a w Brazylii, ogrzewamy Cię po sesji wake'a nad Zegrzem. A czasem po prostu pijemy razem zieloną herbatę przy kominku.

Oddychaj głęboko i ruszaj z nami zdobywać świat!!

Ładowanie...