Szukaj

DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 298 ZŁ

Praca

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Jakie zadania stoją przed Tobą:

  • Obsługa i wsparcie Klientów firmy poprzez udzielanie informacji na temat dostępności produktów, lub innych sprawach dotyczących realizacji zamówienia za pomocą telefonu, maila lub komunikatorów.
  • Odpowiedzialność za realizację zamówień sklepu internetowego oraz obsługę całego procesu realizacji zamówień.
  • Aktualizacja oferty produktowej. Przygotowanie materiałów na stronę sklepu (współtworzenie tekstów, koordynacja produkcji packshotów).
  • Współpraca z firmą logistyczną oraz podwykonawcami.
  • Przygotowywanie raportów i analiz na podstawie danych zebranych z platformy sklepu. Nadzór nad stanami magazynowymi.
  • Przygotowywanie raportów i analiz na podstawie danych zebranych z platformy sklepu.
  • Pomoc w koordynacji procesu produkcji odzieży.
  • Koordynacja sesji zdjęciowych. Współpraca z influencerami.
  • Dbanie o porządek w firmie, administrowanie dokumentami, tworzenie zestawień.
  • Inne zadania administracyjne.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta, potrafisz jasno i skutecznie komunikować się z ludźmi (telefon, mail, chat, messenger).
  • Pojawiające się trudności traktujesz jako wyzwania, podchodzisz do nich kreatywnie szukając sposobów na znalezienie najlepszych rozwiązań.
  • Potrafisz ustalać priorytety, pracować pod presją czasu oraz za panować nad pojawiającym się chaosem.
  • Świetnie znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel orazGoogle (Sheets, Docs).
  • Masz doświadczenie w pisaniu teksów reklamowych, opisów produktów.
  • Jesteś osobą skrupulatną, dokładną i rzetelną, wszyscy wiedzą, że mogą na Tobie polegać.
  • Cechuje Cię entuzjazm i dynamizm w działaniu.
  • Interesujesz się modą sportową.
  • Masz doświadczenie z platformą Shoplo lub/i Presta Shop
  • Komunikujesz się w j. angielskim co najmniej na poziomie B2.

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników na wybranej formie współpracy.
  • Biuro z ogrodem zlokalizowane niedaleko stacji Metra Wilanowska.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji oraz pracy dla unikalnej marki ZIMNO.
  • Świetną atmosferę w pracy wśród ludzi nastawionych na współpracę, wspólne działanie i dzielenie się wiedzą.
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med.
  • Możliwość skorzystania z 40% zniżki na odzież sportową marki ZIMNO.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres praca@zimnozimno.pl

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów