Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Nowa kolekcja

Deski Snowboardowe

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Snowboard Poppy Mate

Snowboard Poppy Mate

1 320,00 zł

Snowboard przeznaczony dla średniozaawansowanych, a zwłaszcza zaawansowanych riderów. Dzięki hybrydowej budowie łączy w sobie zalety różnych typów desek.

Główna misja deski to „wymiatać w snowparku”. Idealna do jibbów. Bardzo delikatne podniesienie tipów (TIP UP) sprawia, że łatwiej jest się „wkleić" w przeszkodę. Deska jest umiarkowanie miękka, dzięki czemu sprawia dużo przyjemności z jazdy. Dobrze nadaje się do zabaw, butterów. Bardzo łatwo jest obciążyć jedną z nóg, a drugą podnieść np. na przeszkodzie, dzięki czemu np. „nose pressy” siadają bardzo stylowo. Dzięki swojej hybrydowej budowie i umiarkowanej miękkości zapewnia fajnego popa. Deska wybacza błędy na przeszkodach, jest też na nich bardzo, bardzo stabilna.

Deskę ciężko złamać z uwagi na pełny rdzeń FULL CORE. Da się pojechać na krawędzi, dzięki delikatnemu wyprofilowaniu pod insertami, ale to nie to do czego służy deska. Przy większych prędkościach traci ona stabilność przy jeździe na krawędzi. Świetnie zachowuje się na krawędzi przy małej prędkości, a wchodzenie na krawędź nie wymaga dużo siły. Dodatkowe gumy świetnie tłumią drgania, a technologia ABS zabezpiecza bok deski przed uszkodzeniami rdzenia. POPLAR CORE gwarantuje dużą twardość poprzeczną i super sprężystość deski.

Flex 4-5/10

Technologie:

TIP UP, FULL CORE, POPLAR CORE, ABS, TRIPPLE FIBERGLASS

Dodatkowo za 333 zł można dokupić roczną ROZSZERZONĄ BEZWZGLĘDNĄ GWARANCJĘ, która obejmuje wszelkie uszkodzenia, oprócz wynikłych z jazdy po skałach i celowego uszkodzenia wynikającego z użytkowania niewłaściwego z przeznaczeniem. Jak to działa? Wysyłasz nam deskę do naprawy: naprawiamy ją bez względu na wszystko w maksymalnie 10 dni lub odsyłamy Ci nową deskę! W celu zakupu gwarancji odezwij się na zimno@zimnozimno.pl.

DESKI SNOWBOARDOWE

Deski snowboardowe ZIMNO produkowane są wyłącznie w Polsce, dzięki czemu jest to topowa światowa jakość. Super trwałe, hartowane krawędzie, rdzeń z najlepszego drewna. Najwyższej jakości komponenty dają świetny efekt, który doceniają zarówno amatorzy tras, jak i jazdy w snowparku.

Nasze deski snowboardowe testowana są w najcięższych alpejskich warunkach przez riderów, instruktorów, ale też zwykłych amatorów białego szaleństwa. Deski snowboardowe coraz częściej można spotkać wśród instruktorów w polskich szkółkach, czy po prostu w Szczyrku, Witowie, na Czarnym Groniu, na Pilsku czy w Jaworzynie.

DESKI SNOWBOARDOWE ZIMNO!

Klasyczna hybryda do rurek, box’ów czy zwykłej zabawy na trasie? A może deska snowboardowa bardziej uniwersalna dająca czerpać maximum przyjemności z jazdy?

Nasi technolodzy snowboardowi przy współpracy z wiodącą fabryką desek w Europie stworzyli dla Was prawdziwe potwory. Chcecie je ujarzmić?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
wróć