Nie udało Ci się trafić z rozmiarem bluzy i chcesz ją wymienić? Coś jest nie tak z produktem, który do Ciebie trafił? A może to był prezent dla kogoś, ale ta osoba wolałaby wybrać inny model?

Spokojnie! W ZIMNO bez problemu możesz zwrócić lub wymienić swoje zamówienie do 30 dni od otrzymania.

Nasza procedura zwrotu wygląda następująco:

Krok 1. - wypełnij formularz

W zależności od tego, czy chcesz wymienić produkt na inny czy całkowicie go zwrócić, wybierz odpowiedni formularz, a następnie wydrukuj i wypełnij go dokładnie. Formularze znajdziesz poniżej:

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

FORMULARZ WYMIANY TOWARU

FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU

Krok 2. - spakuj produkt i dołącz do niego formularz

Zapakuj bezpiecznie produkt, który chcesz zwrócić/wymienić, a razem z nim do paczki włóż także wypełniony formularz - jest on niezbędny do dokonania zwrotu lub wymiany.

Krok 3. - odeślij produkt do ZIMNO

Spakowany produkt wraz z formularzem, wyślij w dowolny sposób do ZIMNO, adresując przesyłkę następująco:

ZIMNO
ul. Niedźwiedzia 2C, 02-737 Warszawa

Jeśli chcesz otrzymać natychmiastową informację o dostarczeniu zwrotu przez kuriera, należy wybrać sposób dostawy z potwierdzeniem przekazania paczki. My kontaktujemy się z Tobą wyłącznie w trakcje realizowania żądania.

Krok 4. - poczekaj na zwrot wpłaty lub wymianę i wysyłkę nowego produktu

Kiedy Twoja przesyłka do nas dotrze, sprawdzamy odesłany produkt i jeśli wszystko się zgadza, w zależności od Twojej prośby dokonujemy zwrotu należności lub wymiany na inny produkt.

Zwroty są realizowane w takiej samej formie, jak płatność za zamówienie (zwrot przez Przelewy24 lub jako przelew), w ciągu 14 dni od momentu kiedy otrzymamy od Ciebie paczkę.

Wymiany produktu dokonujemy wysyłając do Ciebie nowy produkt w ciągu 14 dni od otrzymania Twojej paczki. W przypadku gdyby wybrany przez Ciebie nowy produkt nie był dostępny na naszym magazynie skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci inne możliwe opcje.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
wróć