ZIMNO Freeride Camps

ZIMNO Freeride Camps to ekstremalne wyjazdy, których celem jest zdobycie i doskonalenie umiejętności jazdy w naturalnym terenie górskim. Organizujemy je już od kilku lat w kultowych alpejskich resortach. Uczestnicy mają także możliwość testowania najnowszego sprzętu marki ZIMNO. Aby poznać pełne spectrum jazdy pozatrasowej organizujemy szkolenia freeride’u, które poprowadzi przewodnik wysokogórski IVBV - Jędrek Baranowski!

Przewodnik wysokogórski IVBV

Jędrek Baranowski to jedyny polski uczestnik wśród mężczyzn Freeride World Tour Qualifier (m.in. w Szwajcarskich ośrodkach Nendaz czy Corvatsch) i zdobywca 11. miejsca na otwartych mistrzostwach Szwajcarii w Corvatsch!

 

Szkolenie freeride:

Zajęcia z Jędrkiem Baranowskim trwają po pół dnia przez min. 5 dni i odbywają się w grupach max. 6-osobowych. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Pakiet podstawowy: 1450 PLN:

  • opieka polskojęzycznego przewodnika IVBV
  • profesjonalny fotograf ze skillem freeride'owym, który uwieczni nasze działania poza trasą!
  • bluza czapka ZIMNO
  • zniżka 25% na zakupy (np. na kurtkę narciarsko-snowboardową - 15.000 oddychalności i nieprzemakalności czy deskę ZIMNO!)
  • lawinowe ABC i plecak (możesz mieć własne!)
  • kurs lawinowy

 

Pakiet plus: 1950 PLN

Heliskiing

Heliskiing to bardziej ekstremalna odmiana jazdy na nartach i snowboardzie w dziewiczym terenie, bo na szczyt transportuje Cię helikopter! Heliskiing to niezapomniane przeżycie, które doświadczycie na ZIMNO Helicamp.

Verbier (4 Doliny)

Verbier to mekka freeride’u. W wielu miejscach na amatorów off piste’u czeka idealny puch poza trasami. Zresztą fakt, że corocznie, od 2009 roku, organizowany jest tu Xtreme de Verbier, czyli finał freeride’owych zawodów Freeride World Tour mówi sam za siebie.

La Rosiere

Specyficzne ukształtowanie terenu oraz klimat sprawiają, że gruba warstwa białego puchu jest tu niemal pewnikiem. Dlatego resort ten uznawany jest za jedną z najlepszych na świecie miejscówek na freeride! Możecie zrobić to konwencjonalnie, wjeżdżając najwyżej poprowadzonymi wyciągami lub zaszaleć i pod szczytowe partie gór dostać się helikopterem.

SnowShow – partner strategiczny

SnowShow to organizator wyjazdów zimowych do Francji, Włoch, Austrii i Szwajcarii. Od ponad 13 lat z powodzeniem zabiera w Alpy tysiące amatorów białego szaleństwa. Ich wyjazdy wypełnione są po brzegi atrakcjami oraz profesjonalnymi szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi.

LISTA WYJAZDÓW:

Wyjazdy

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
wróć